На сайті АПН з’явились перші петиції від активістів з області

У рамках проекту з просування інструменту електронних петицій, експертами «Асоціації Політичних Наук» було проведено навчання для активістів з 10 районів Кіровоградської області. Всі учасники тренінгів отримали «домашнє завдання» – зареєструвати петицію з метою вирішення якоїсь нагальної для них або для їх регіону проблеми та провести адвокаті-кампанію з метою прийняття рішення органом місцевого самоврядування.

 

Петицію можна було зареєструвати або на сайті «Асоціації Політичних Наук», або на сайті єдиної системи місцевий петицій, або ж на іншому доступному та дозволеному Законом ресурсі.

 

Наявні петиції адресовані Олександрійській міськраді та Компаніївській і Новоархангельській селищним радам. Петиції стосуються вирішення таких проблем, як забезпечення дітей з інвалідністю, збільшення пропускної спроможності ЦНАПу, створення розділу «Електронні петиції» на сайті органу самоврядування.

 

«Сьогодні ми вже маємо на сайті 4 петиції, і ще більше десяти – в процесі підготовки. Далі активістів, які пройшли наше навчання, чекають адвокаційні кампанії для збору підписів під петиціями. А після того, як підписи будуть зібрані – лобіювання прийняття потрібних громаді рішень відповідними органами місцевого самоврядування. На всіх етапах ми будемо допомагати і консультувати місцевих активістів», - розповів голова «Асоціації Політичних Наук» Дмитро Сінченко.

Підтримати петиції можна, перейшовши за посиланням.

 

Для довіки: Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Кіровоградський пілот: електронні петиції як засіб дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні», який впроваджується спільно ГО «Український незалежний центр політичних досліджень» та ГО «Асоціація Політичних Наук».

 

 

Прес-служба АПН