Кропивниччина може отримати міжнародну допомогу на розвиток госпітальних округів

Асоціація Політичних Наук у рамках діяльності направленої на долучення громадськості до роботи госпітальних рад, звернулась до представників проекту з надання технічної допомоги у розвитку госпітальних рад.

 

«Ми звернулись до експертів у сфері надання технічної допомоги для того, щоб наші госпітальні ради отримали ефективні і життєздатні багаторічні плани розвитку. Адже, по великому рахунку, саме від цього документу залежить якість надання медичних послуг в тому чи іншому госпітальному окрузі», - розповів голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко.

 

Зараз проект по наданню подібної технічної допомоги здійснюється в Тернопільській області, де експерти працюють над розробкою багаторічного плану розвитку Чортківського госпітального округу.

«У ході спілкування ми змогли отримати запевнення, що нам будуть надані всі напрацьовані документи та розроблені інструменти, що створювались для Чортківської госпітальної ради. В свою чергу ми їх зможемо використати для створення якісних багаторічних планів розвитку наших округів. Окрім того, представників нашої області залучатимуть до навчальних та інших заходів, які відбуватимуться в рамках даного проекту», - поділився інформацією Володимир Бочаров – Туз, керівник проектів Асоціації Політичних Наук.

 

Для довідки: проект «Залучення громадськості до роботи в госпітальних радах: від відкритості до ефективності» виконується "Асоціацією Політичних Наук", в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

Прес-служба АПН