Тренінг для бажаючих долучитись до медичної реформи в Кіровоградській області

Бажаєш зробити щось дійсно серйозне та важливе? Набридло спостерігати, як реформують медицину? Відчуваєш покликання прийняти участь у побудові країни та створенні дійсно ефективної медичної системи в державі? Хочеш діяти? Бути корисним у твоєму місті, районі чи селищі?

 

Отже, тобі до нас!

 

Саме для таких, як ти, Громадська організація «Асоціація політичних наук» відкриває Школу медичного антикорупціонера. Ми шукаємо дійсно мотивованих членів місцевих громад Кіровоградської області, які готові стати голосом громадськості у процесах реформування медицини на місцевому рівні.

 

Чому саме зараз?

 

Тому, що саме зараз в області створено і діють три госпітальні ради. Ці інституції саме зараз вирішують якою буде система медичної допомоги завтра! Поки що, вони вирішують без тебе, без врахування думки громадськості. Але ще є час. Час на те, щоби долучитись до роботи у госпітальних радах.

 

Що для цього потрібно?  

Бажання стати представником громадськості у госпітальній раді.

Готовність приймати активну участь у роботі госпітальної ради та здійснювати моніторинг всіх рішень, що приймаються членами ради.

Вміння швидко вчитись та працювати в команді.

 

З чого почати?

 

Звісно, з навчання та долучення до команди медичних антикорупціонерів. Навчання передбачає дводенний тренінг та коуч-супровід під час подальшої роботи у госпітальній раді. Тренінг проходитиме у лютому в місті Кропивницькому (точну дату та місце повідомимо відібраним учасникам). Проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку, а також всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням, забезпечують організатори.

 

Під час навчання учасники зрозуміють особливості медичної реформи, ознайомляться із головними антикорупційними інструментами, напрацюють власні плани співпраці із госпітальною радою свого госпітального округу.

 

До участі в навчанні запрошуються мешканці Кіровоградської області. Пріоритет при відборі учасників надаватиметься особам із обмеженими фізичними можливостями, жінкам, представникам міста Олександрія, міста Кропивницького та смт. Добровеличківка.

 

Бажаючих долучитись до школи медичного антикорупціонера просимо заповнити електронну форму за посиланням, або надіслати мотиваційний лист на адресу: Bocharovtuz@gmail.com

 

Кінцевий строк реєстрації чи надсилання мотиваційного листа – 2 лютого 2018 року.

 

Контактна особа:

Бочаров-Туз Володимир,

тел. 05 08 64 21 80,

e-mail: Bocharovtuz@gmail.com

 

Для довідки: Тренінг відбувається в межах проекту "Госпітальні ради разом з Громадою", який виконується "Асоціацією Політичних Наук", в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.