«Асоціація Політичних Наук» відзначить тих, хто зробив внесок у відкритість органів влади та боротьбу з корупцією

Майже дев’ять місяців триває антикорупційний моніторинг проектів рішень міської ради Кропивницького та її ж виконавчого комітету. За цей час було вивчено понад 1000 документів, написано більше десятка скарг до уповноваженого, проведено ряд зустрічей з депутатами та виступів на засіданнях сесій.

 

ГО «Асоціація Політичних Наук» вирішила відмітити тих, хто протягом цього року всіляко сприяв впровадженню найкращих практик відкритості та підзвітності влади в області та обласному центрі, а також тих, хто своєю щоденною кропіткою працею викриває корупційні факти.

 

22 листопада об 11-й годині, в приміщенні Кропивницького прес-клубу відбудеться прес-конференція «Асоціації Політичних Наук» та нагородження достойників. Серед відзначених експертами АПН: міські голови, депутати обласної та міських рад, громадські активісти та журналісти.

Для довідки: антикорупційний моніторинг проводиться в межах спільної реалізації ГО «Асоціація Політичних Наук» та Центром політико-правових реформ проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Прес-служба АПН