Обласна рада не прийняла нові зміни до регламенту

Сьогодні, 10 листопада, під час сесійного засідання Кіровоградської облради розглянули питання Про внесення змін до Реґламенту Кіровоградської обласної ради. Проектом рішення передбачалось удосконалення окремих моментів діяльності обласної ради, деталізація процедури участі громадян на пленарних засіданнях ради, окремі моменти процедури внесення пропозицій, організації виступів депутатів обласної ради тощо.

 

Серед цих змін, зокрема, містилась норма зобов'язати представників громадськості попередньо письмово записуватись на сесійні засідання. Голова ГО "Асоціація Політичних Наук" Дмитро Сінченко виступив перед депутатами та повідомив, що активісти  в цьому передбачають порушення законодавства, а саме у перших двох абзацах цього проекту, в яких і йдеться про письмову попередню реєстрацію.

 

"Сьогодні нам вдалось запобігти прийняттю рішення Кіровоградською облрадою, яким могли бути введені перешкоди для участі громадян у її засіданні. На жаль, облрада не проголосувала за весь проект, хоч ми пропонували лише вилучити з нього суперечливі норми. Проте сам факт того, що облрада не зробила жодного кроку у напрямку згортання реформ - безумовний позитив", - пояснив Дмитро Сінченко.

Відтак, було запропоновано прийняти проект рішення взяти за основу для подальшого доопрацювання, враховуючи пропозицію громадських активістів. 

 

Однак депутатських голосів не вистачило для затвердження такої пропозиції та й самого проекту рішення в цілому.

 

Нагадаємо, Кіровоградська облрада планувала зобов'язати громадян записуватися на сесійні засідання завчасно.

 

Прес-служба АПН