"Закон? - Ні, не чув!", - у міськраді провели флеш-моб

Сьогодні під час засідання сесії Кіровоградської міськради активісти організації Асоціація політичних наук устелили вихід із сесійної зали листками з написами «Закон? Ні, не чув…», «Договорняк не пройде», «ч.3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», «Громада». Листки паперу розмістили так, що виходячи на перерву, депутати наступатимуть чи переступатимуть через них. Переступивши через Закон, депутати пішли на перерву для обговорення порядку денного.

 

Таким флеш-мобом активісти висловили своє невдоволення тим, що міська рада, порушуючи українське законодавство, не опублікувала вчасно проект бюджету міста. На переконання організатора акції Дмитра Сінченка, депутати порушили закон про доступ до публічної інформації.

 

«Жодне з сьогоднішніх проект рішень не були оприлюднені на сайті міськради за 20 робочих днів, як цього вимагає законодавство. Не відбулося громадського обговорення, відповідно громаді не зрозуміло як розподілятиметься бюджет і навіщо ці статті. Якщо не відбувається громадське обговорення, ми не маємо ніякої змоги вплинути на те, щоб не відбувалося корупції, розкрадання бюджету», - повідомив Сінченко.

Write a comment

Comments: 0