Підтримати АПН

Шановні благодійники!

 

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте нашу організацію. Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: аналізувати діяльність політичних партій та політиків, просувати проєвропейські реформи, викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

 

Асоціація Політичних Наук є рівновіддаленою від усіх комерційних структур та політичних сил. Ми працюємо, щоб позитивні зміни в Кропивницькому, в області та державі стали реальністю. Ми аналізуємо та досліджуємо події, що відбуваються в політиці, сприяємо впровадженню реформ, забезпеченню належного управління, прозорості та підзвітності політичних партій, органів влади та місцевого самоврядування.  Детальніше про нашу діяльність можна прочитати тут.

 

Наша організація працює завдяки підтримці українських і закордонних донорів. Ви можете особисто долучитися до реалізації стратегічних напрямків організації. Отримані пожертви будуть спрямовані на інституційний розвиток організації, на забезпечення поточних витрат організації (передусім утримання офісу) та на реалізацію нашої стратегії. З проєктами організації можна ознайомитись за цим посиланням. Зазначимо, що людина, яка здійснює пожертвування на адресу конкретного проєкту, дає згоду на їх перерозподіл/використання в інших проєктах. Річні звіти організації доступні за посиланням. Щоб підтримати нашу діяльність, натисніть на синю кнопку "Благодійна пожертва" і перерахуйте будь-яку доступну для вас суму, або скористайтеся підказками внизу. Будемо вдячні за фінансову підтримку!

 

Реквізити:

Громадська організація "Асоціація Політичних Наук"

Банк ПАТ "Приват-банк"

Рахунок: 26007052914274

МФО: 323583

ЄДРПОУ: 36200323

Призначення платежу: "Добровільна пожертва на розвиток статутної діяльності організації"

 

У нас завжди багато роботи. Якщо Ви хочете допомогти в якості волонтера – читайте детальніше як.