Підтримати АПН

Шановні благодійники!

 

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте нашу організацію. Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

 

Асоціація Політичних Наук є равновіддаленою від усіх комерційних структур та політичних сил. Ми працюємо,щоб позитивні зміни в Кропивницькому, в області та державі стали реальністю. Ми аналізуємо та досліджуємо події, що відбуваються в політиці, сприяємо впровадженню європейських реформ, забезпеченню належного управління, прозорості та підзвітності органів влади та місцевого самоврядування. 

 

Наша організація працює завдяки підтримці українських і закордонних донорів. Ви можете особисто долучитися до реалізації стратегічних напрямків організації. Щоб підтримати нашу діяльність, скористайтеся підказками внизу. Будемо вдячні за фінансову підтримку!

 

Реквізити:

Громадська організація "Асоціація Політичних Наук"

Банк ПАТ "Приват-банк"

Рахунок: 26007052914274

МФО: 323583

ЄДРПОУ: 36200323

Призначення платежу: "Добровіьна пожертва на розвиток статутної діяльності організації"

 

У нас завжди багато роботи. Якщо Ви хочете допомогти в якості волонтера – читайте детальніше як.