Річний звіт Асоціації Політичних Наук за 2015-й рік

У 2015-му АПН координувала діяльність коаліції «Прозорі ради» в області, дослідивши місцеві нормативно-правові акти та підписавши Меморандум про співпрацю в просуванні реформ із більш ніж десяти партіями, більшість з яких потрапили до місцевих рад і співпрацюють з громадськістю.

 

У 2015-му році АПН ініціювала створення та адмініструвала діяльність Громадського руху "Антиреванш", в рамках якого було проаналізовано списки політичних сил на предмет наявності в них колишніх регіоналів та кандидатів, що підозрюються в причетності до корупційних дій чи в діяльності, спрямованої на порушення прав людини. Результати було оприлюднено та проведено просвітницьку кампанію для виборців. В результаті проведеної кампанії більшість фігурантів аналізу, щодо яких було доведено причетність до Партії Регіонів, до корупційних дій чи в діяльності, спрямованої на порушення прав людини, не потрапили до нового скликання міської ради.

 

У 2015-му році було започатковано на рівні області щорічне вручення антипремій "Вата року" - за діяльність, спрямовану проти України.

Фінансовий звіт АПН

ГО «Молода Черкащина»

24 000 грн.

2015

Координація проекту «Творці майбутнього» в Кіровоградській області

ГО «Інтерньюз-Україна»

5 000 грн.

2015

Журналістські розслідування для мережі викривачів Corrupt UA

Центр «Ейдос»

3 500 грн.

2015

Координація діяльності коаліції «Прозорі ради» в Кіровоградській області

Безповоротна цільова допомога фізичних та юридичних осіб

60 000 грн.

2015

Проведення екзит-полу під час першого туру виборів до Кіровоградської міської ради