Організації-донори громадянського суспільства України

Програма Посольства Нідерландів "МАТРА"

З моменту свого започаткування у 1993 р. програма “Матра” спрямовується на підтримку процесу перетворень та побудови демократичних суспільств в країнах Центральної та Східної Європи. В багатьох країнах цього регіону відбувся значний поступ на шляху до повноцінної демократії. Разом з тим, деякі проблеми ще потребують свого вирішення.

Безперечно, важливою є подальша підтримка в сфері активізації участі громадян, підсилення ролі громадянського суспільства, налагодження соціального діалогу та покращення прозорості / підзвітності органів влади. Оновлена програма “Матра” ставить за мету якомога краще відповісти на ці виклики сьогодення (що різняться від країни до країни). Таким чином, в оновленій програмі застосовуватиметься в більшій мірі географічний та тематичний підхід.

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд "Відродження" засновано у квітні 1990 року. Він входить до заснованої Джорджем Соросом мережі Фундацій Відкритого Суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у понад 70 країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу.

 

Місія Міжнародного фонду "Відродження" – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Агентство США з міжнародного розвитку

Незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Адміністратор Агентства та його заступник призначаються президентом за згодою Сенату і діють в координації з Державним Секретарем США.

Основні напрями роботи Агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.

NED

The National Endowment for Democracy (NED) is a private, nonprofit foundation dedicated to the growth and strengthening of democratic institutions around the world. Each year, NED makes more than 1,000 grants to support the projects of non-governmental groups abroad who are working for democratic goals in more than 90 countries.

 

Since its founding in 1983, the Endowment has remained on the leading edge of democratic struggles everywhere, while evolving into a multifaceted institution that is a hub of activity, resources and intellectual exchange for activists, practitioners and scholars of democracy the world over.

Програми Європейського Союзу

Загальна мета грантових програм - посилити спроможність та потенціал недержавних структур та державних органів влади в Україні в забезпеченні чесного, ефективного та прозорого надання адміністративних послуг та сприяти залученню організацій до політичного діалогу та процесу реформ в Україні

Фонд Конрада Аденауера

Починаючи з 1994 року, Представництво Фонду Конрада Аденауера супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів. Фонд підтримує демократичні політичні партії України та їхні молодіжні організації. 

Фонд імені Гайнріха Бьолля

До пріоритетів роботи Представництва в Україні належать: сприяння демократії та політична освіта для громадян, раціональне використання енергії та захист клімату, статева рівність та гендерна політика, захист прав людини. Свої цілі фонд досягає шляхом проведення публічних дискусій, конференцій, семінарів, круглих столів, дебатів тощо.

 

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу (ФФН) - це фонд ліберальної політики. Втілюючи наші проекти, ми прагнемо до забезпечення свободи та людської гідності в усіх сферах суспільства. Наші навчальні програми базуються на освітніх проектах з громадянського виховання, основ держави та права.

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу діє в Україні з листопада 2005 року. Київське представництво було відкрите у 2007 р. і з березня 2009 р. відповідає також за діяльність Фонду в Білорусі. Воно є частиною проектного регіону Центральної, Південно-Східної та Східної Європи, яким керує регіональний центр у Софії.

Національний Демократичний Інститут

НДІ працює в Україні з 1992 року, здійснює програми з розвитку політичних партій, парламентського зміцнення, збереження виборів, розвитку громадянського суспільства та управління.

Інтернаціональний Республіканський Інститут

Since the collapse of the Soviet Union, the former Soviet republics have moved at varying speeds in democratic development. The Baltic States are European democracies, Belarus lies as an outpost of dictatorial tyranny and Ukraine faces difficulty in consolidating democratic gains. Other countries have proven prone to authoritarian backsliding. Against this backdrop, IRI promotes the development of a democratic culture among electorates, political parties and governments, and conducts democratic governance programming in countries where political transitions have taken place.

Міжнародна громадська організація „Дім Свободи Україна”

Міжнародна громадська організація „Дім Свободи Україна”  - неурядова, неприбуткова, позапартійна організація, що була створена у 2003році за ініціативою професійної команди виконавців програми технічної допомоги  „Партнерство за реформи в Україні”, втілюваної  найстарішою американською правозахисною організацією Freedom House. Отже ми можемо по праву пишатися  причетністю до створення в Україні спільноти впливових і життєздатних „мозкових центрів”, рекомендації яких мають сьогодні суттєвий вплив на визначення практично всіх політичних напрямків в державі – від бюджетної сфери до євро інтеграції. 

Фонд ім. Фрідріха Еберта

Фонд ім. Фрідріха Еберта є найбільним і найстарішим політичним фондом Німеччини. Фонд поділяє цінності соціальної демократії і бере активну участь у поширенні політики свободи, солідарності та соціальної справедливості в усьому світі.

Фонд ім. Роберта Шумана

Заснована в 1991 році, після падіння Берлінської стіни. Фонд Роберта Шумана працює у напрямку європейської інтеграції, розвитку демократії. Фонд розробляє дослідження про Європейський Союз та його політику. Надає практичну допомогу новим демократіям.

Фонд Едуардо Фрая

Het CDA wil meer gebruik maken van de expertise van de CDA-leden. Hun deskundigheid is meer dan welkom om een visie te ontwikkelen op actuele en nieuwe vraagstukken. Daarom worden er twee soorten denkgroepen ingesteld: visiegroepen en metagroepen.

 

Het eindproduct van beide groepen wordt door het partijbestuur getoetst aan het Program van Uitgangspunten, het strategisch rapport Kiezen en Verbinden, het vigerende verkiezingsprogramma en relevante fractiestandpunten. De uitkomsten vormen de opmaat naar een volgend verkiezingsprogramma. Dat betekent dat de uitkomsten ook worden getoetst op hun electorale waarde.

United Nations Development Programme

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 177 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв'язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів.

В Україні три головні сфери нашої діяльності зосереджуються на демократичному врядуванні та місцевому розвитку; подоланні бідності, досягненні процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття; на енергетиці та навколишньому природному середовищі.

В кожній з цих тематичних сфер ми забезпечуємо баланс між впровадженням заходів щодо розробки політико-правових документів, аналітично-дорадчою діяльністю, заходами з поліпшення спроможності наших національних партнерів та окремими пілотними проектами. ПРООН впроваджує свою діяльність в Україні з 1993 року.

Польський Фонд Міжнародного Співробітництва в підтримку розвитку

Польский фонд международного сотрудничества в поддержку развития "Знать как" был основан в 2001 году инициативе президента Республики Польша как учреждение финансируемое из государственного бюджета. Целью фонда была помощь странам находящимся на пути к рыночной экономике и частному предпринимательству, а также поддержка их экономического, обществнного и политического развития. В период своей деятельности Фонд реализовал ряд проектов адресованных, кроме прочего, обществам Украины, Молдовы, Казахстана и Грузии. Фондом был подготовлен и издан ряд публикаций, посвященных польскому опыту демократическихпреобразований.

Європейська народна партія

The Group of the European People's Party brings together centre and centre-right pro-European political forces from the Member States of the EU. It works to advance the goal of a more competitive and democratic Europe, closer to its citizens, and a social market economy. The EPP was the first-ever transnational political party to be formed at European level while the EPP Group is currently the largest political force in the European Parliament.

Координатор проектів ОБСЄ

Координатор проектів ОБСЄ в Україні розпочав свою діяльність у 1999 році і є другою установою ОБСЄ в Україні. Першою була Місія ОБСЄ в Україні, яка розпочала свою діяльність 24 листопада 1994 року.

Polska pomoc

Ukraina zajmuje 76 pozycję (2011 r.) w rankingu HDI (Human Development Index) prowadzonym przez UNDP, który corocznie monitoruje społeczno-gospodarczy rozwój państw świata. Proklamowana w 1991 roku niepodległość Ukrainy zainicjowała proces długotrwałych wewnętrznych przemian społecznych, gospodarczych i politycznych. Ze względu na sąsiedztwo i znaczenie geopolityczne Ukraina pozostaje ważnym partnerem Polski w regionie. Od 2006 roku kraj ten jest jednym z priorytetowych biorców polskiej pomocy rozwojowej. Uzyskane w 2007 roku przez Polskę i Ukrainę prawo do organizacji mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012 stało się dodatkowym impulsem do ściślejszej współpracy administracji obu krajów.

Місія Стефана Баторія

Місія Стефана Баторія є незалежним приватним польським фондом, створеним в 1988 році Джорджем Соросом, американським фінансистом і філантропом, і групою польських демократичних лідерів опозиції 1980-х років. Місією Фонду Баторія є побудова відкритого, демократичного суспільства - суспільства людей, які знають свої права і обов'язки, які беруть активну участь у житті місцевої громади їх спільноти, країни та світу

Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

Заснований у 2010 році. 18 березня 2010 р. в Київському Національному Заповіднику «Софія Київська» відбулося урочисте відкриття Благодійного Фонду «Богдана Гаврилишина» та презентація низки проектів в освітній, культурній, економічній, екологічній та соціальній сферах, що сприятимуть вихованню нової еліти України.