Команда Асоціації Політичних Наук

Дмитро Сінченко - голова Асоціації Політичних Наук

Політичний аналітик, блогер, публіцист, журналіст-розслідувач. Керівник Всеукраїнської ініціативи «Рух державотворців». Раніше працював на посадах речника Всеукраїнської організації «Дебатна Академія», члена Національного комітету кампанії «Молодіжна варта», віце-президента Українського незалежного фонду інноваційного розвитку. 2008-2009 рр. - стажувався на посаді помічника голови Комітету державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України. У 2009 році був одним із засновників та спікерів Громадської кампанії «Новий Громадянин». У 2011 році долучився до заснування Руху «Чесно». У 2011-2012 роках - голова виконкому обласної організації та заступник кервника обласного виборчого штабу партії "УДАР Віталія Кличка". Балотувався в депутати Верховної Ради України. Із 2012 року очолює Асоціацію Політичних Наук. Із 2017 року - співголова Коаліції громадських організацій "Рада Експертів".

Експерт з питань протидії корупції, підвищення прозорості та відповідальності влади, виборів, свободи мирних зібрань, електронної демократії і діяльності політичних партій.

Профіль у фб: https://www.facebook.com/Dmytro.Sinchenko 

Юлія Бочарова-Туз - керівник аналітичного відділу АПН

Громадська активістка, досвідчений менеджер та організатор, за спеціальністю психолог.  Більше п’яти років працювала на посадах практичного психолога та керівника проектів, спрямованих на ресоціалізацію вразливих верств населення. Має більше шести років досвіду щодо організації та логістичного супроводу конференцій, навчальних таборів та різноманітних заходів.

Більше п’яти років займала посаду фахівця з моніторингу та оцінки організації та проектів. Має досвід роботи у сфері зв’язків з громадськістю. Як асистент керівника , проводила моніторинг вступної кампанії та досліджувала якість надання послуг в ЦНАП. Як аналітик, досліджувала реальну практику доступності адекватного знеболення для паліативних пацієнтів та стану паліативної допомоги вцілому.

Експерт з питань державних закупівель та соціальної політики.

Профіль у фб: https://www.facebook.com/profile

Олена Сінченко - керівник інформаційного відділу АПН

Громадська активістка, піарник, блогер, літературний критик. Координувала роботу Української Студентської Спілки та ініціативи "За мирний протест" в Житомирській області. У 2011-2012 роках очолювала інформаційний департамент регіонального штабу ПП "УДАР Віталія Кличка". Працювала піарником Українського Центру Томотерапії. З 2012 року очолює інформаційний відділ ГО "Асоціація Політичних Наук". З 2016 року - виконавчий директор Центру української політики "Ексампей". У 2017 році була призначена керівником Секретаріату коаліції громадських організацій "Рада Експертів".

Експерт з питань освіти, культури, політики національної пам'яті та житлово-комунального господарства.

Профіль у фб: https://www.facebook.com/olena.sinchenko

Тетяна Коваленко - керівник фінансового відділу АПН

Підприємець і активістка.

Експерт з питань податкової реформи, економіки та діяльності органів місцевого самоврядування.

Профіль у фб: https://www.facebook.com/profile

Володимир Бочаров-Туз - керівник проектного відділу АПН

Волонтер міжнародних місій та досвідчений громадський діяч.

Експерт з питань медичної реформи, реформи пенітенціарної системи та національної поліції.

Профіль у фб: https://www.facebook.com/bocharovtuz

Ірина Захарова - офіс-менеджер АПН

Якщо Вам подобається те, що ми робимо, якщо Ви хочете, щоб ми продовжували свою діяльність і збільшували її маштаби, якщо ви хотіли б бути причетними до здійснення позитивних змін у нашому місті, нашій області та нашій державі, допоможіть нам. 

 

З Вашою допомогою ми зможемо більше!

 

Деталі - за посиланням