Інформаційний центр "Златопіль"

Кропивницький новинний інтернет-сайт «Златопіль» (http://zlatopil.com.ua/) є інтернет-представництвом Інформаційного центру «Златопіль» (ІЦ «Златопіль»), що був створений як проект громадської організації «Асоціація Політичних Наук» у 2014 році. Сьогодні "Златопіль" перетворився у самостійний незалежний інтернет-ресурс і продовжує свій розвиток.

 

Метою діяльності ІЦ «Златопіль» є збирання, обробка, творення, зберігання і підготовка інформації, випуску та поширення новин, надання фото та іншої інформаційної продукції через сайт (http://zlatopil.com.ua/)  засобам масової інформації, органам державної влади, підприємствам, установам, організаціям, об'єднанням громадян, а також приватним особам в Україні, відповідно до чинного законодавства України.

 

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та думки авторів публікацій. 

 

Передрук матеріалів сайту: для інтернет-сайтів – лише за наявності активного гіперпосилання на джерело матеріалу (не нижче другого абзацу тексту); для друкованих та електронних ЗМІ – за наявності дозволу редакції. Використання авторських фото сайту – тільки за наявності активного гіперпосилання на сайт чи за умови усного (для електронних) або письмового супроводу (для електронних і друкованих ЗМІ) демонстрації зображення інформацією про джерело його отримання.

 

Сайт існує за рахунок добровільної підтримки меценатів та небайдужих жителів Кропивниччини

Контакти

Адреса: м. Кропивницький, вулиця В.Чорновола 2в 

Телефон: +38093 776 40 37

E-mailic.zlatopil@gmail.com


Златопіль в "Twitter": https://twitter.com/zlatopil

Златопіль в "Вконтакте": http://vk.com/zlatopil

Златопіль на "Facebook": https://www.facebook.com/zlatopil