Щорічна антипремія "Вата року"

Громадські організації «Асоціація Політичних Наук», Центр української політики «Ексампей», Кропивницький обласний осередок ГО «ДІЯ» та Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови» щороку приймають кандидатури на звання "Вата року" у різних номінаціях.

 

Анти-премія «Вата року» стала щорічною і вручатиметься в Кропивницькому вже вчетверте. Започатковано вручення у 2015-му році. За три роки «Вату року» отримували чиновники, бізнесмени, ЗМІ, заклади громадського харчування, священнослужителі, депутати Кропивницької міської ради та Верховної Ради України. Оцінює претендентів експертна комісія у складі авторитетних громадських діячів та журналістів.

 

Журналісти, громадські та партійні активісти, політики, блоґери та звичайні кропивничани можуть подати кандидатів, які, на їхню думку, заслуговують на номінацію «Вата року» до 19 грудня 2018 року, надіславши інформацію про свого номінанта та обґрунтування заявки у довільній формі на електронну адресу.

 

Кожен мешканець як міста Кропивницького, так і області, може номінувати для участі у конкурсі до трьох осіб або організацій, які, на його переконання, вчинили дії, зробили публічні заяви або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави, впродовж 2018 року. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати докази її «ватних» дій чи бездіяльності.

 

Представники оргкомітету конкурсу передадуть перелік з числа висунутих кандидатур, які відповідатимуть умовам конкурсу, на голосування експертам Відбіркової комісії, до якої традиційно увійдуть авторитетні кропивницькі журналісти та громадські активісти.

 

Про оприлюднення результатів розгляду кандидатур та інформацію про вручення Антипремії повідомляється громадськість на публічних заходах за участю ЗМІ.