«Творці Майбутнього» – майданчик для самовдосконалення, взаємопідтримки та мотивації молоді

Уже п’ять років розвивається мережа «Творці майбутнього», учасники якої залучаються до політичних процесів, взаємодіють із владою, стають представниками влади, стають громадськими активістами та разом «створюють вітер змін» (як закликає слоган мережі).

П’ять років тому активна молодь із Вінниці, Полтави, Черкас та Кропивницького (тоді ще Кіровограду) пройшла перші навчання від ГО «Молода Черкащина» з різних аспектів участі в політичному житті країни. Все вдалося настільки добре, що організатори вирішили не зупинятися на кількаденних семінарах та започаткували мережу політично-активної молоді, яка прагне змінювати свої міста та країну. Так, уже п’ять років розвивається мережа «Творці майбутнього», учасники якої залучаються до політичних процесів, взаємодіють із владою, стають представниками влади, стають громадськими активістами та разом «створюють вітер змін» (як закликає слоган мережі).

 

Що таке бути «творцем»?

«Творці майбутнього» - це велика спільнота, яка складається із дуже різних людей. Тут є студенти та працівники державних структур, громадські активісти та члени політичних партій. Та нас об’єднує бажання вчитися, розвиватися і будувати красиву і успішну країну. Мета мережі -  збільшення впливу молоді на соціально-політичне життя в країні. І завдяки різноманітним тренінгам, школам, конкурсам та зустрічам ми навчаємось як це робити, ділимось успішними практиками, слухаємо крутих спікерів та втілюємо класні проекти разом. Ти здивуєшся як багато навколо тебе неймовірно крутих людей із якими можна звернути гори!

 

Що відбувається у мережі «Творці майбутнього»?

Мережа – це майданчик для самовдосконалення, взаємопідтримки та мотивації. Тому ми багато працюємо в сфері неформальної освіти. Лише цього року ми вже провели Школу бюджетного моніторингу, Школу електронного декларування, Школу адвокації, Школу співпраці з владою, провели семінар «Держава Україна: як це працює» та тренінг з розвитку критичного мислення. Організували кільканадцять дискусійних клубів на різноманітні теми. Створюємо тематичні  дебати та квести і навіть знімаємо мультики, щоб, скажімо, розповісти про реформи.

 

У нас є як семінари для «новачків» - тих, хто тільки починає шлях активіста  (їм пояснюємо як працює система влади, хто відповідальний за дірки в асфальті чи звідки беруться гроші в бюджеті). Так і для досвідчених діячів, де ділимось практичними кейсами та новітніми підходами взаємодії із владою. А ще більшість наших навчань відбуваються у дуже красивих місцях, наприклад, Холодному Ярі  або на березі Дніпра :)

 

До нас приїжджають по-справжньому круті спікери. Це і депутати Верховної Ради, дуже популярні активісти (Віталій Шабунін, Олександра Матвійчук, Олександр Солонтай), міжнародні експерти (Збігнєв Вейцман). Тому, ти дізнаєшся із перших вуст про те, як вони працюють, захищають права людей, лобіюють закони та змінюють країну на всеукраїнському рівні. Повір, це дуже надихає!

Щороку ми мотивуємо на практичні дії та оголошуємо конкурс проектів (посилання), де кожен «творець» може подати свою ідею та отримати трохи коштів на реалізацію свого великого задуму. 

 

Як стати «творцем»?

Це, насправді, дуже просто: почитай про наші активності - http://tvorci.org.ua, ознайомся із нашими ідеями, і якщо поділяєш наші цінності - заповни анкету та додайся до нашої сторінки у фейсбук.

Ми не вимагаємо членських внесків та не обмежуємо у політичних смаках, об’єднуємо восновному молодь 18-35 років, однак приєднуватися можуть і молодші, і старші. Але, зважай, що мережа існує поки що лише у чотирьох областях – Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській та Черкаській. Проте, якщо ти з іншої області та хочеш долучитися до творців – напиши організаторам –  mch_coalition@ukr.net І, можливо, ти станеш новим координатором у своєму регіоні!

 

Приєднуйся до мережі «Творці майбутнього» та створюй вітер змін!

донори та партнери:

Новини за темою проекту: