Приховані інтереси

“Приховані інтереси” – це унікальний інструмент, створений Антикорупційним штабом. Інструмент дозволяє відслідковувати наявність конфлікту інтересів у депутатів та посадовців місцевих органів влади, а також у ньому зібрана вся інформація про їх бізнес-інтереси.

“Приховані інтереси” реалізовано за підтримки проекту “Прозорість та доброчесність публічного сектору” Програми розвитку ООН в Україні.

 

Автоматичний аналізатор призначений для пошуку співпадінь у базі даних та в документах місцевих рад.

Для того, щоб був проведений аналіз, на вкладці “Автоматичний аналіз” потрібно завантажити необхідний документ (порядок денний, проект рішення місцевої ради тощо) у машинозчитувальному форматі (.pdf, .doc, .docx) та натиснути на кнопку “Почати аналіз”.

 

За декілька секунд Ви зможете побачити усі співпадіння, що знайдені у завантаженому документі та базі даних. Якщо таке співпадіння виявлено, тоді, швидше за все, депутат має конфлікт інтересів.

На головній сторінці доступний пошук по базі даних за ПІБ чиновника, назвою чи кодом ЄДРПОУ компанії, після чого Ви зможете побачити усю наявну інформацію про них.

 

Крім того, Ви можете обрати своє місто і обрати орган влади, що Вас цікавить (наприклад, Київська міська рада чи Голосіївська районна державна адміністрація) - і одразу буде доступний перелік усіх посадовців, щодо яких наявна інформація в базі даних.

 

Також на сайті доступний інструмент “Автоматичний аналізатор”.

 

Партнером Антикорупційного штабу у Кропивницькому є ГО "Асоціація Політичних Наук", яка взяла на себе частину роботи з наповнення бази даних.

донори та партнери:


новини за проектом: